Ενημέρωση Εκπαιδευτικών

ΟΛΜΕ,   ΕΛΜΕ Ν. ΑΘΗΝΑΣ
ΣΕΕΠΕΑΑ,   ΠΟΣΕΕΠΕΑ,  ΕΝ.Ε.Λ.Ε.Α.

Εικονική Επιχείρηση

3s logo              froutoekplikseis logo 

European School Radio

  

Ακούστε την εκπομπή των μαθητών μας αφιέρωμα στη γιορτή των ερωτευμένων  εδώ

comenius logo

one-team-logo

 Το σχολείο μας διοργάνωσε στις 9 Μαίου 2011  αγώνες στίβου στο γήπεδο του Αγίου Δημητρίου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ (9/5/2012) 

50 ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΟΡΑΣΗΣ

1.ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ    Ε.Ε.Ε.Ε.Κ ΠΟΛΥΑΝΑΠΗΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ ΠΟΛΥΑΝΑΠΗΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

3.ΑΛΑΟΥΕΣ ΜΑΝΤΖΙΝΤ   Ε.Ε.Ε.Ε. Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ 

50 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

2.ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ   Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΚΙΣΚΑΚΗ ΧΑΡΑ   Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

50 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1.ΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ.  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 

100 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.ΒΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ

2.ΝΑΣΤΟ ΕΛΕΝΗ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΠΕΚΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  Ε.Ε.Γ. ΑΙΓΑΛΕΩ 

100 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΑ (Ε.Ε.Ε.Ε.Κ.)

1.ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

2.ΤΖΑΦΑΣ  ΗΛΙΑΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

3.ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ  

100 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΑ (Ε.Ε.Γ.)

1.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΧΙΣΚΟ ΕΦΡΑΙΜ  Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΕΥ ΦΟΡΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.ΒΕΝΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΜΠΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΕΥ ΦΟΡΑΣ ΑΓΟΡΙΑ

1.ΜΙΧΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΒΡΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε.Ε.Γ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΦΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.ΡΑΣΙΜΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ

2.ΜΠΑΣΑ ΜΑΡΙΑ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΛΙΟΥΡΚΑ ΑΝΝΑ –ΜΑΡΙΑ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1.ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

2.ΝΑΣΤΟ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΑΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

SOFTBALL ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΝΙΚΗ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2.ΓΙΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ

3.ΚΟΒΑΣΤΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

SOFTBALL  ΑΓΟΡΙΑ

1.ΤΣΙΑΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ

3.ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ  Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΑ